Witam na stronie firmy Martec

Mam niniejszym przyjemność przedstawić Państwu firmę Martec, której nadrzędnym celem jest tworzenie wartości dla swoich klientów, a które w dalszym etapie przekładają się na ich sukces.

Jako partner w biznesie, pragniemy zaoferować swoje doświadczenie, elastyczność i konkurencyjność w dziedzinach, które prezentujemy na łamach niniejszego serwisu. Nasi ludzie, zaplecze oraz doświadczenie pozwalają na całościowe ujęcie naszej oferty stawiając nas w szeregi niezawodnych kontrahentów w działalności gospodarczej.

Martec może pochwalić się też bliską współpracą z firmą Enotec, która produkuje wysokiej jakości analizatory do pomiaru O2/COe w procesach spalania.

Z ENOTEC współpracujemy od 1995 roku, posiadamy certyfikat autoryzowanego dystrybutora ich produktów.

Od wielu lat oferujemy i sprzedajemy naszym klientom w całej Polsce i nie tylko, sondy cyrkonowe do

pomiaru tlenu.

Nasza firma świadczy gotowość serwisową (24h/7) i zapewnia szybki czas reakcji na zgłoszone awarie. Bogate zaplecze magazynowe części zamiennych i szybkozużywających się. Możliwość zapewnienia użytkownikowi aparatury zastępczej. W ramach współpracy z ENOTEC, jesteśmy w stanie zaproponować bez kosztowe testowanie sond do pomiaru O2 i COe na instalacji użytkownika na określony czas

Będzie nam niezwykle miło dowieść , iż powierzone nam zaufanie zaprocentuje sukcesem Państwa firmy.

Prezes Zarządu

Marian Szuba